Üretim

Seyfeli Tekstil olarak, üretim süreçlerimizi yüksek kalite, çeşitlilik ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle harmanlayarak özgün ürünler sunuyoruz.

Üretim Aşamaları

 • Pazarlama

  Yaratıcılığın ve moda trendlerinin buluştuğu özel bir alan. Burada tasarımcılarımız, müşteri temsilcilerimiz ve müşterilerimiz ile beraber benzersiz ürünlerimizi yaratıyoruz

 • Desen ve Örnekleme

  Burada, tasarım ekibimizle birlikte yeni koleksiyonlarımızın ilk prototiplerini ve örneklerini hazırlıyoruz. Bu alanda, tasarım vizyonumuzu hayata geçiriyoruz ve müşterilerimize benzersiz ürünler sunma yeteneğimizi sürdürüyoruz.

 • Kesim Departmanı

  Müşterilerimize istedikleri özgün tasarımları sunmak için, kesim departmanında detaylar önemlidir. Her parça, her kumaş doğru ve hassas bir şekilde kesilir, böylece kaliteli ve uyumlu ürünler elde edilir.

 • Dikim

  Burada dokuma ve örgü ürünlerimizin kumaşları, uzman dikişçilerimizin ellerinde özenle işlenir. Her dikişte özen, her detayda kalite vardır

 • Kalite & Kontrol

  Ürünlerimizin son halini aldığı bu aşamada her bir parça kontrol edilir ve titizlikle incelenir. Her detayın en iyi şekilde yerine getirildiğinden emin oluruz, böylece en üstün kaliteye sahip ürünleri sunarız.

KAYNAK SÜRECİ
NUMUNE ALMA SÜRECİ
KALİTE KONTROL / YÖNETİM
SİPARİŞİN UYGULANMASI